Navýšení přímých rezervací a zisků

Navyšujeme zisky hotelových zařízení již více než 10 let! Vytváříme moderní webové stránky ubytovacím zařízením, optimalizujeme rezervační proces, pracujeme s cenou na základě datových analýz. Využíváme pokročilé marketingové nástroje k navyšování průměrné obsazenosti a ceny.

Hotelové webové stránky

Moderní webové stránky navržené speciálně pro potřeby hotelů, penzionů a hostů.

Efektivní webové stránky ubytovacího zařízení pro počítač, tablet i mobil. Správa nových webových stránek se zjednoduší díky automatickému napojení na Previo, protože informace jako například kontakty, fotografie, pokoje, ceny i recenze jsou z Previa přenášeny automaticky. Můžete vybírat z mnoha designových šablon nebo si nechat nakreslit web na míru. Samozřejmostí je optimalizace stránek pro vyhledávače Google, Seznam a další. Pomůžeme vám s nastavením měření návštěvnosti i efektivnosti reklamních kampaní, aby se z co nejvíce návštěvníků stránek stali reální hosté.

Rezervační systém Reservation+

Nástroj pro hotely zaměřený na přímé rezervace s výborným konverzním poměrem.

Nastavíme s vámi rezervační formulář R+ nabízející promyšlené řešení online rezervací ubytování a pobytových balíčků. Díky automatickému propojení s nejpoužívanějším recepčním systémem Previo se na aktuálnost nabídek i ceníku na vašem webu můžete spolehnout. Intuitivní formulář je velmi dobře optimalizován také pro mobilní zařízení, ze kterých přichází desítky procent rezervací. Umožňuje také motivovat hosty pomocí flexibilně nastavitelných akcí a slev. R+ umožňuje napojení na ostatní prodejní kanály a vy tak ceny a obsazenost nastavujete pouze na jednom místě. Hosté rezervují ubytování pohodlně v jednoduchých a intuitivních krocích, proto jich online rezervaci většina dokončí.

Individuální program MARKETING+

Marketingový program poskytující individuální podporu vybraným hotelům a penzionům.

Exkluzivní marketingový program nabízí komplexní řešení pro celkové zlepšení ziskovosti hotelu. Cílem je zvýšit počet přímých rezervací, dosáhnout efektivnější obsazenosti a zvýšení zisku ubytovacího zařízení. V každé obci* vybíráme pouze jediného ubytovatele, který se může stát klientem programu MARKETING+. Stane se tak exkluzivním zařízením, pro které budeme spravovat a financovat nadstandardní internetovou reklamu a sdílet naše zkušenosti. Mezi hlavní činnosti MARKETING+ patří zefektivnění webových stránek a nastavení online rezervačního nástroje R+. Dále založení a správa PPC kampaní ve vyhledávačích, aktivní prezentace a komunikace na sociálních sítích (Facebook, TripAdvisor, instagram, YouTube ...), komunikace s hosty pomocí newsletterů a práce s cenou na základě obsazenosti i historických dat hotelu. Program MARKETING+ nabízí výhody individuálního přístupu a tvorbu efektivních kampaní dle vašich potřeb a cílů.

* V případě krajských měst, Prahy, Českého Krumlova, Kutné Hory a lázeňských lokalit se jedná o exkluzivitu v jednotlivých městských částech.