Naši klienti

Spolupracujeme s malými penziony i s velkými hotely. U všech máme stanovený stejný cíl - zvýšení zisku ubytovacího zařízení.


hotel-medlov-vysocina
logo-6
spa-resort-lazne-lednice-hotel
logo-2
hotel-albatros
hotel-cervenohorske-sedlo
logo-8
ski-hotel-svoboda-nad-upou-janske-lazne
kaplanka-penzion-znojmo
alfa-penzion-podebrady
penzion-na-namesti
centrum-hotel-harrachov
adam-hotel-trutnov
villa-miluska-penzion-spindleruv-mlyn-ubytovani
stoh-hotel-spindleruv-mlyn-ubytovani

Reference našich klientů

Jsme velmi hrdí na služby, které našim klientům poskytujeme. Se všemi klienty máme velmi osobní vztah, který nezačíná v 9 ráno a nekončí s pracovní dobou v 5 hodin odpoledne.

"Jsem ráda, že mám po ruce odborníka, který mi se vším pomůže. Vidíme nárůst v online rezervacích přímo z našeho webu díky dobře udělanému webu a profesionálně nastaveným PPC kampaním."
logo
Hana Kvasilová
Penzion u Babky Bylinkářky
"Musím říci, že spolupráce s Vámi byla perfektní, webové stránky jsme společnými silami vytvořili velmi rychle a k mé plné spokojenosti.”
logo-11
Radek Štěpánek
majitel - Penzion Krumlov - B&B HOTEL***
"Komplexní řešení webu, rezervačního systému a propojení na rezervační portály od firmy PREVIO mi doporučil můj dlouholetý kamarád. Po šesti měsících používání systému jsem nadšená. Ovládání softwaru je intuitivní, takže se s ním naučí opravdu každý. Propojením na domácí a zahraniční portály jsem získala novou klientelu a on-line propojení obsazenosti mi šetří mnoho práce. Super věc je help linka, když si nevíte rady, rádi a ochotně Vám poradí. Jsem ráda, že jsem vše řešila jako celek od PREVIA a všem mohu jejich služby doporučit."
logo-9
Eva Žižková
Penzion na Náměstí
"Největší hodnotou spolupráce Previa s hotelem U Hada při tvorbě webových stránek byla neobvyklá vstřícnost, rychlost komunikace a příjemné vystupování. Jen málokdy se v Česku stane, že dostanete odpověď i mimo-pracovní hodiny. Osobní nasazení a snaha pomoci s kterýmkoliv problémem bylo něco, co bych nejvíce pochválil. Díky těmto vlastnostem byly internetové stránky hotové během několika dní. I když jsme si objednali stránky ze šablony, Previo se nám snažilo vyhovět mnohdy s požadavky na míru."
logo-10
Jan Falbr
Hotel u Hada, Žatec
"Spolupráci si nemůžu vynachválit. Našel jsem nejen odborníka v oblasti online marketingu, ale i partnera, na kterého se můžu kdykoli obrátit a se vším mi pomůže. Děkuji a budu se těšit na mnoho dalších úspěchů!"
logo-3
Petr Krpenský
Penzion Rossini